PowerDog Isotonic Drink & Atlantic Salmon Oil

“Cała wiedza, suma wszystkich pytań i wszystkich odpowiedzi zawarta jest w psie.”

Franz Kafka

W psim światku nowości są mile widziane, a my kochamy o nich pisać dlatego bez zastanowienia przyjęłyśmy propozycję przetestowania nowości, którymi są: PowerDog Isotonic Drink i Atlantic Salmon Oil.

Atlantic Salmon Oil
“Najwyższej jakości olej z dzikiego łososia atlantyckiego.100% czysty, bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3, EPA i DHA olej jest doskonałym uzupełnieniem diety psów i kotów.”

Skład: 100% czysty olej z dzikiego łososia atlantyckiego

Oznaczone parametry gwarantują wysokie bezpieczeństwo produktu, który nie zawiera konserwantów, barwników, toksycznych produktów utlenienia, jełczenia, ma zbadaną zawartość metali ciężkich, dioksyn i PCB, które są zgodne z normami UE dla produktów przeznaczenia spożywczego.

  • Olej posiada certyfikat jakości HumanGrade, który jest gwarancją atestowanego produktu spożywczego.

Dawkowanie:

PSY: 0.5 g na kg m.c. / 24h
KOTY: 1.5 g na kota o wadze 4-5 kg/24h

Jedna pompka odpowiada dawce 1,5 g oleju.

Opakowanie: 300 ml

Nigdy wcześniej nie podawałam żadnego oleju więc nie mogę porównać go z innymi produktami tego typu. Ale chętnie odpowiem jakie zmiany zauważyłam u nas, po miesiącu podawania produktu.

  1. Zwiększenie smakowitości karmy – o ile w naszym wypadku można o takim mówić, bo jak wszyscy już wiemy, Tay zje wszystko w każdej ilości. Na pewno produkt sprawdzi się u psów, które są niejadkami z natury.
  2. Pozytywny wpływ na kondycję okrywy włosowej – Tay odkąd choruje na niedoczynność tarczycy ma problem z gęstością włosa, w tej chwili jest to na zdecydowanie lepszym poziomie. Stał się bardziej gęsty i chyba dzięki lepszej diecie jest mi go łatwiej okiełznać.
  3. Piękny wygląd i dobra kondycja do tego walor zapachowy, mimo wszystko bardzo delikatny ale niekoniecznie dla nas. Podawanie oleju z karmą rybną to nie lada wyzwanie z rana, gwarantuje szybkie obudzenie się. Dodatek ten jest koloru słomkowego co oznacza, że łososie nie były karmione pasza z barwnikami. Produkt z pewnością jest czysty, zdrowy i najwyższej jakości.
  4. Rewelacyjny skład – 100% “oleju w oleju” 🙂 jest to jeden z najlepiej zbadanych olei, podając go mamy pewność, że jest bezpieczny.

Olej możemy kupić tutaj: Atlantic Salmon Oil w cenie 55,60 zł. Pamiętajmy aby produkt przechowywać w lodówce.

PowerDog Isotonic
Preparat izotoniczno- energetyczny dla psów sportowych i pracujących oraz po przebytych chorobach.
PowerDog Isotonic Drink jest preparatem w formie proszku do rozpuszczania w wodzie. Stabilizuje równowagę wodno-elektrolitową, skutecznie uzupełnia niedobór soli mineralnych oraz węglowodanów spalanych podczas wysiłku fizycznego. Zbilansowany poziom elektrolitów pozwala na szybkie ugaszenie pragnienia i uzupełnienie utraconych makroelementów, potrzebnych do wydolności fizycznej i odnowy mięśni. Zawarty w preparacie sód przeciwdziała powstawaniu kurczy mięśni.

PREPARAT ZALECANY DLA PSÓW:
• uprawiających dyscypliny sportowe wymagające długotrwałego,
intensywnego wysiłku
• narażonych na upały
• przebywających w podroży
• po przebytych zaburzeniach trawiennych (biegunka, wymioty)
• w okresie rekonwalescencji
• suk w czasie ciąży, porodu i karmienia.

Dawkowanie: 2 miarki preparatu (6g) na każde 250 ml wody.

Załączona miarka zawiera 3g produktu.

opakowanie: 300 g

 

Pierwszy raz produkt testowałam podczas wyjazdu oraz samych zawodów DogGames Spring. Sama od początku nie dawałam wiary temu, że faktycznie może przynieść on jakieś korzyści. Raczej byłam nastawiona sceptycznie więc tym bardziej chciałam go wypróbować. Wnioski, które mogłam wyciągnąć przedstawiają się następująco:

  1. Nie zabarwia wody – co jest bardzo ważne dla psów, które są uprzedzone do zmiany barwy wody.
  2. Nie ma zapachu.
  3. Podawany w sytuacjach stresowych zapobiega rozstrojowi żołądka – przynajmniej u nas właśnie tak podziałał. Przy okazji wyjazdu do Warszawy i do Poznania.
  4. Słony w smaku – co osobiście bardzo mnie zszokowało, próbując wody z tym produktem miałam odruch odrzucenia, tym większe moje zdziwienie, że psy tak chętnie to wypijają.
  5. Opakowanie jest bardzo wydajne, a cena bardzo zachęcająca.

Produktu używamy podczas treningów, wyjazdów i szkoleń. Towarzyszy nam (prawie) zawsze shaker ot taki maniacki gadżet ale jakże przydatny.

Isotonic kupimy tutaj: PowerDog Isotonic Drink w cenie 30,31 zł

Produkty Pokusy towarzyszą nam na co dzień. Czy to podczas zwykłego dnia, czy podczas wyjazdów. Lubimy, cenimy i każdemu serdecznie polecamy! Naszym nr 1 podczas upałów, niewątpliwie jest Pokusa Premium. Oprócz tego codziennie stosujemy Czystek oraz Algi Morskie. Jest to jedna z firm, której testów nigdy nie odmawiamy.

Dziękujemy po raz kolejny za zaufanie i polecamy się na przyszłość!

Następny Post

Poprzedni Post

Skomentuj

© 2018 Springerowo

Kontakt: pecakmarta0@gmail.com

Realizacja: L-DESIGN

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij